TÜRKİYE
HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ
ADANA ŞUBESİ
Bayrak
RESMİ GAZETE
BİR VATAN HİKAYESİ


KÜTÜPHANE
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
BANKA HESABI
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.738420.8215
Euro22.177722.2665
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret66707
18 MART ŞEHİTLERİ ANMA
18 MART

18 Mart şehitleri anma programı saat 09;00 da Adana Asri Mezarlığındaki Şehitlikte yapılan anma programları ile başlayarak Türkiye harp malulü gaziler şehit dul ve yetimleri derneği binasında devam etti.


Derneğimizdeki program protokolün ziyaretleri ile başladıProtokolün yerlerini almasından sonra Şehitlerimiz için dua yapıldıŞehitlerimiz için okunan duaların ardından Derneğimiz adına Ferdi NAYNAL tarfından düzenlenen 18 sanat dalında 18 Türk bayrağı serğisi gezildi.Serginin gezilmesinin ardından günün anlamını taşıyan bugday çorbası ve irmik helvası dağıtımına geçildi.Derneğimiz ve Kızılay Adana şubesi ile ortaklaşa hazırlanan kan bağışı kampanyasına başlandı. Kanpanya slagonu olarak ortak kararlaştırılan 
KAHRAMANLIK SENİN KANINDA VAR
VATAN İÇİN CAN VENLER KAN VERİYOR kullanıldı.Kızılay başkanı tarafıdan derneğimizin yaptığı kan bağışı kampanyası dolayısı ile Deneğimiz adına şahsıma ve Dernek olarak 4. dönem başkanlık yapan Gazi Muhammet Çetin ile Derneğimizi faaliyetleri ile destekleyen Vatanda eğitim derneği Başkanı Gazi Sebahattin Aslana derneğimiz adına plaket taktimi yapılarak, derneğimiz yararına serği düzenleyen Ferdi Naynala da çiçek sunumu yapıldı.


  
524 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SOSYAL MEDYALARIMIZ


     

BİZ BİZE YETERİZ
Saat
Takvim